Parapet Üstü Korkuluk Hizmetleri

Parapet üstü korkuluklar balkon parapetlerinde tercih edilen  korkuluk sistemidir. Parapet üstü korkuluklar genelde, balkonlarda ve merdivenlerde duvarın üzerine yapılır.

Parapet üstü korkuluk uygulaması zemine montajı yapılmaz Duvar ya da parapet üzerine montaj yapılır. Genelde tek ara hat veya 2 ara hat kullanılır veya hiç ara hat kullanılmadan uygulama yapılır.

Farklı modellerde ve farklı boyutlarda üretilen parapet üstü korkuluklar, her alana uygun olarak üretilir. Mekanlarına kaliteli çözümler getirmek isteyen kişilerin güvenle tercih edebileceği bu ürünler paslanmaz özellikte üretildiğinden, uzun süreli kullanım sağlamaktayız. Ayrıca isteğinize bağlı olarak kaliteli malzemelerden üretilen parapet üstü korkuluklar, projelerinizin en önemli parçasıdırlar.

Ümraniye Küpeşte olarak; Yerden yüksekliği olan balkon kenarlarında şık bir görünüm sağlayan parapet üstü korkuluklar, ara hatsız olarak ve isteğe bağlı olarak bir ya da iki camlı olarak montajlamaktayız.

Ümraniye Küpeşte olarak; firmamız bünyesindeki deneyimli ve işinde uzman teknik ekibimizin desteği ile hatasız bir şekilde montajı yapılan parapet üstü korkuluklar, en iyi fiyat garantisini sizlere sunmaktayız.