Vizyon & Misyon

Hakkımızda
2000 yılında kurulan Firmamız, Türkiye’nin önde gelen paslanmaz hizmetleri kuruluşlarından birisidir. İstanbul Paslanmaz hizmetini ve satışını sunduğu ürünler ile uzun yıllardır İstanbul’ daki paslanmaz ekip ve aparat pazarının lideridir.
İstanbul Paslanmaz hizmet ve ürün portföyünde bulunan paslanmaz ekip ve aparatları ile, sektöründe maliyetleri azaltarak, daha fazla yeni müşteri sağlayacak ve hızlı destek çözümleri sunmaktadır.İstanbul Paslanmaz sahip olduğu deneyim ve enerjiyi,sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürün ve hizmetleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır.TSE kalite sertifikasına sahip olan İstanbul Paslanmaz, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul Paslanmaz ın %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ülke geneline yayılmış memnuniyeti ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir.

Vizyonumuz
Yenilikçi, maliyetleri azaltan, verimliliği arttıran, paslanmaz ekip ve aparatları ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak sektöründe lider olmak.

Misyonumuz
Farklı müşteri ihtiyaçlarına uygun paslanmaz ekip ve aparatları üreterek rekabette kazanan, bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, iş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren,değer yaratmayı ilke edinmiş, gelecekteki olası gelişmeleri araştırıp gerekli değişiklikleri hızla uygulayan, doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.