Paslanmaz Korkuluk Hizmetleri

Korkuluk; binalarda, okullarda, fabrikalarda, avm lerde kisacasi hemen heryerde karşımıza çıkan, asıl amacı güvenlik olan ama aynı zamanda görsel sunum yapan bir üründür.
Korkuluk; tasarımına, uygulanan mekana, malzeme seçimine ve uygulama tekniklerine göre çeşitlilik gösterir. firma olarak kendi tasarımlarımızın yanında müşterilerimizden gelen fikirlere de güvenlik standartlarını göz ard etmeden saygı duyarız.  Uygulanacak tasarımın iç mekan veya dış mekana göre materyal seçimi çok önemlidir. Denize yakin bölgelerde ve asitik ortamlarda 316 kalite paslanmaz çelik kullanımını tavsiye ederiz. Bunun haricinde iç mekanlarda ve nem olmayan yerlerde boyali metaller, alüminyum malzemeler, pirinç ve bronz malzemeler kullanılarak da parlak yada satine korkuluk imalatı yapılabilir.
Korkuluk yapılacak yerde ekibimiz zemin etüdü yapar ve bu doğrultuda uygulanabilecek ürünler 3 boyutlu programlar ile tasarlanır ve müşterilerimize sunumu yapılır. Mutabık kalınan projelerde ilk olarak atölye içi imalat ve ardından montaj yapılır. Montajlama sırasında korkuluğun sabitleneceği zemine göre montaj teknikleri değişir. Zemin beton ise kimyasal epoksi dübeller kullanılır. Zemin metal ise kullanılacak materyale göre argon kaynağı, elektrod kaynağı, gaz altı kaynağı veya demonte  civatalama sistemi yapılır. Montaj işleminden sonra son temizlik ve rötuşlar yapılarak ürün teslim edilir.